Свіжа кава. Обсмажимо та відправимо 05.10

ЯК МИ ЦЕ РОБИМО…

кавових дерев. Але після збирання їх обробляють спеціальним чином. Наші зерна відправляють на завод до Канади. Видалити кофеїн можна різними способами, залежно від побажань та можливостей клієнта. Ми замовляємо лише натуральний спосіб обробки, без хімічної дії (Swiss Water Process). З наших зерен кофеїн видаляють за допомогою води. Такий спосіб допомагає нам зберегти природний смак кави. Поєднання смаку кави та спеціальних кремів створює справжню американську десертну каву (Premium Flavored Coffee). Спробуйте нашу десертну каву без кофеїну з насиченим яскраво вираженим смаком!
Кава без кофеїну – це не окремий сорт кави. Зерна для нього збираються на звичайних кавових плантаціях, із звичайних
Показати більше >>

БЕЗ КОФЕЇНУ РОМОВЕ МАСЛО

ДЕСЕРТНА КАВА

Поєднання рому, вершків і кави без кофеїну.

Заснована на американському рецепті

змішування латиноамериканської кави та

спеціального крему.

Обсмажуємо каву Ромове Масло вже 23 роки. 

В Україні Кажуть - "Дуже смачна!"


Без кофеїну на 99,9%

Вирощена: у Колумбії

Декофеїнізована: у Канаді

Технологія: Швейцарська, за допомогою води

Кава Смажена: сьогодні на Кавовій Фабриці.

 

 ЯКІСТЬ

«Premium Arabica» за світовими стандартами

«Арабіка Вищий сорт» за стандартами України


Топ продажу

Обсмажуємо та доставляємо
з кавової фабрики "Montana Coffee" м. Київ

Обсмаження
  • Світле
  • Середнє
  • Темне
  • Дуже Темне

Регіон:

Колумбія


1


0
СПОСОБИ ДОСТАВКИ На відділення «Нової пошти» по Україні Доставка «до дверей» протягом 1-3 днів Оплачується покупцем Кур'єром «Нової пошти» по Україні Доставка «до дверей» протягом 1-3 днів Оплачується покупцем (від 60 грн.) БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА На замовлення від 700грн СПОСОБИ ОПЛАТИ Готівкою або карткою при отриманні товару (за тарифом «Нової пошти» 20грн +2% від суми) Карткою Visa або MasterCard За безготівковим розрахунком
Кава у подарунок – це не реклама. Це спосіб знайти каву ще смачніше) З кожним замовленням ми даємо каву у подарунок. Вибираємо схожу на ваш смак, популярну, нову чи несподівану. Бажаємо вам знайти каву на кожен день та на особливий час. Щоб обрати 80 видів кави для нашої фабрики, ми провели тисячі дегустацій. Впевнені, що дегустація це найкращий спосіб обирати каву. Ми завжди шукаємо каву смачнішою ніж була!
Як зробити каву з меншою кількістю кофеїну? Змішайте каву без кофеїну, та каву з кофеїном! До речі Вся наша кава це 100% Арабіка, в ній вже в 2 рази менше кофеїну ніж у поширеній каві з Робустою.
Якщо вам не сподобається кава, ми повернемо вам суму замовлення, або обміняємо її на іншу каву.
Кавомашина Заварювання у чашці Турка Гейзерна
Заварювання у чашці - середній помел (трохи дрібніший за цукор) Турка – найдрібніший помел (як борошно) Кавомашина – дрібний або середній помел Гейзерна – дрібний помел (як цукрова пудра) Френч-прес – дуже великий помел (як хлібні крихти) Аеропрес - середній помел (трохи дрібніший за цукор) Кемекс - дуже великий помел (як хлібні крихти) Пуровер – великий помел (як сіль великого помелу)
"Кава не вино, їй вік не личить!" 1) Купуємо каву об'ємом не більше ніж на місяць (в ідеалі на 3 тижні) 2) Мелемо зерна перед приготуванням (в ідеалі) 3) Зберігаємо в закритій упаковці з клапаном або в керамічному, скляному посуді з кришкою. ГОЛОВНЕ: 1. Уберегти каву від: • Кисню • Вологи • Жари • Світла • Довгого зберігання 2. Кава в зерні зберігатися набагато краще, ніж мелена Докладніше про зберігання кави читайте у нашому Блозі

SWISS WATER PROCESS
МИ ТАКОЖ РЕКОМЕНДУЄМО

ВИ ТАКОЖ ДИВИЛИСЯ